SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje
Çmimi :
€168,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '13
ID e produktit :
12595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia posedon:
Ngrohje qendrore me pelet
Dhome pune ne nen-kulem dhe depo
Puse per ujitje
Rezervuar uji
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044544560
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »