SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 3 dh, Qendra e ngushte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
125992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3dh, perdhese, ne Qendren e ngushte te Prishtines. Banesa eshte e rinovuar ne teresi. Eshte pershtatshme per banim si dhe per afarizem, sidomos per ordinance. Informata ne tel. 045 50 20 44
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »