SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP shet Banesen 136,97m2 ne katin e 3 Banesa nodhet te ish tregu i gjelbërt pej .
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
137 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
126012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP shet Banesen 136,97m2 ne katin e 3
Banesa nodhet te ish tregu i gjelbërt pej .

Shitet banesa ne Peje
136.97 m2, KATI II
Banesa posedon
--- Qendrim ditore + kuzhine
3- Dhoma gjumi
2- Banjo
1- Depo
2- Ballkon
2- Koridora
-- LIFT
Banesa eshte me pamje nga Lumbardhi i Pejes .
Çmimi me marrveshje
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .Ne +38649699964 viber tango apo ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »