SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 75m2 me qira ne Qender afer restorant "Pishat"
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:43
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
126041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 75m2 me qira ne Qender afer restorant "Pishat".
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 550euro.
Na kontaktoni ne nr" 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »