SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne sheshin Nena Tereze
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
126050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne sheshin "Nena Tereze", banesa eshte ne katin e peste, me siperfaqe prej 87m2, ka dhome dite, kuzhine te vecante, nje dhome gjumi, banjo, shpajz dhe ballkon me pamje shume te bukur ne shesh.
Banesa leshohet per banim ose per zyre.
Cmimi eshte 300 euro i negociueshem.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »