SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera me lagjen Mati 1
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
126056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet afër rrugës B ka dhomë gjumi, sallon, kuzhin, banjo dhe ballkon është e mobiluar komplet ujë rrymë 24h
Çmimi: 230 Tel: 044-176-113
Informata rreth publikuesit
Gëzim
+38649549661
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »