SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet lokali me qira afer Hotel Afa
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:13
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
126058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira lokali 83m2, perballe Hotel Afa, lagje e Muhaxherve. Lokali eshte i pershtatshem per ordinance, butik, zyre, market, pastrim kimik, barnatore e veprimtari tjera afariste. Lokali eshte ndertim i ri dhe i gatshme per pune.
Qmimi eshte 500 euro.
Jepet per periudhe te gjate kohore.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »