SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese me qira- Perballe Santese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
126064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne DARDANI perballe santese
lifti funksional,ne cmim perfshihen te gjitha shpenzimet: nxemja qendrore, uji, rryma, shpenzimet komunale, mirembajtja e hyrjes
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi,
- sallon,
- kuzhine,
- banjo dhe
- ballkon.
Banesa me ngrohje te qytetit.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »