SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshojmë lokalin me qera te shkolla Gjergj Fishta
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:34
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
126065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojmë lokalin me qera te shkolla Gjergj Fishta me 55m2
lokali është ne katin përdhes dhe është i përshtatshëm për shum veprimtari

çmimi:350Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »