SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Pejton
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
12609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Pejton ne katin e dyte dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 500euro, ku ne cmim jane te perfshiera te gjitha shpenzimet.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »