SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
126136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera

Mati 1
Rr. Muharrem Fejza
Premium 3D
Mbrapa banesav Royal
Kati IV
Banesa posedon

1 dhom gjumi
Banjo
Sallon dhe kuzhin
Ballkon
Nxemje qendrore
Uj 24 or
Mirmbajtje te objektit dhe liftit
Qmimi: 250
Tel;  +377 45 530-080 
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »