SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
126161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banes 2 dhomshe me qera te mobiluar sa ma afer qendres nga data 5 korrik deri me daten 22 korrik.. ju lutemi me shkruani ne mail..per ofertat dhe cmimet.
arsim_pr@live.se
Informata rreth publikuesit
Arsim
Prishtinë
+46700903139
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »