SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 2 Dhomshe dhe Garazh plus Kati 1 ne Breg Diellit - Kodi 0318
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
126185
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 0318

Lokacioni: te Xhambazet afer Kolegjit Iliria

Siperfaqe 74 m2

Kati 1

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumt
- Sallon me Kuzhin
- Dhom Punes
- Shpajz
- Banjo
- Ballkon
- Koridor

Posedon

- Parking Privat ( garazhd )
- Nxemje Qendrore
- Mirembatje te Hymjes

Çmimi 250 Euro

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »