SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
€24,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
Ekstra :
Kondicioner, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
126194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rruga "Skenderbeu" Lagjja" Lagjja "Orize IV" Hyrja 2 Nr 15. Banesa është në gjendje shumë të mirë. Ka dy dhoma, kuzhinë, korridor, banjo dhe ballkon. Dhomat janë me dimension 4x4 m2, korridori 4x2 m2, kuzhina 2.70x1.60, banjo 2.40x2 m2, ballkoni 3.50x1.30. Bazamenti ka parket druri/bungu i lubrifikuar me llak dhe muret jane me fasadë. Banesa ka parking, gjelberim dhe park per femije.
Informata rreth publikuesit
Nehar
Gjakovë
0037744207296
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »