SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ofroj banese me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
126216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj banesen me qira ne Prishtine prej 1 korrikut 2016 per sezon verore ppr edhe tutje afatgjate , ne lagjen Emshir kompleksi FITORJA,Posedon 90 metra katror.pamje Jug -LindjeE mobiluar komplet me.,sallon +trapezari +kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo ,wc,dy terasa.Kamera sigurimi,ujë 24 ore,lifti me kartela hyrese.Parking te mjaftueshem.Ambient i paster dhe i qete,mirmbajtje te rregullt.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vjollca
Pristina
044-448-221
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »