SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne lagjen e "Muhaxhereve", afer hotel "AFA"
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
126251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen e "Muhaxhereve", afer hotel "AFA", banesa eshte ne katin e shtate, posedon lift, ka siperfaqe prej 85m2, dhe ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- Dy dhoma te gjumit
- Banjo dhe
- Ballkon
Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 401 212.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »