SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira, lagjia Dodona
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
126263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne lagjen Dodona, rruga Ismail Dumoshi. Banesa eshte e mobiluar komplet.
-Ka 2 dhoma gjumi dhe dhomen e dites
-Kuzhin
-1 banjo
-Ballkon
-Shpajz
-Dhe Koridor
-Banesa gjendet ne katin e pare eshte me nxemje qendrore individuale.
Informata rreth publikuesit
Ylber
044-621-898
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »