SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:57
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
126277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 108 m^2 ne kompleksin Riera.Banesa gjendet ne katin e 8 dhe ka orientim lindje-perendim.
Banesa ka:
1-sallon me kuzhine,
3-dhoma gjumi,
1-banjo,
1-WC te ndare nga banjo,
1-ballkon.

www.inon-ks.com 

049707173
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »