SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 94m2 në lagjën Mati 1 ,Rruga B
Çmimi :
€106,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
126278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 94m2 në lagjën Mati 1 , Banesa gjendet te Rruga B kati i III.

Posedon :
Dhomë dite
Dy dhoma gjumi
Kuzhinë
Banjo
Wc
Ballkon

Gjithashtu posedon nxemje me Termokos ,
Dhoma e ditës dhe kuzhina janë te orientuara nga Perëndimi
ndërsa dhomat e gjumit janë me orientim nga Lindja.

çmimi:106.000Euro pa mobilje

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »