SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË ME QIRA NE - MATI 1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
126282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qira ne lagjen Mati 1. Banesa eshte 80m² dhe gjendet ne katin e I-re. Ndertesa eshte e re dhe ne nje vend shume te mire per banim. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobilje te reja moderne .
Renditja:
Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
2 banjo
Ballkon
Lift
Depo ( shup)
Garazh nentoksore
Banesa ipet vetem per familjar!

Çmimi: 300€

Kontakti
Real Estate Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.cim
Informata rreth publikuesit
Imobanimi
Prishtinë
045 951 358
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »