SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Tirane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '16
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
126283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen 85m2 kati i -V- ne qender te Tiranes Rr: Perlat Rexhepi afer Presidences se Republikes se Shqiperise. Banesa ka nje dhome te dites me trepezari dhe kuzhine, dy dhoma te gjumit, nje banjo dhe nje ballkon, dy ashensor funskional dhe roje 24/7. Eshte plotesisht e mobiluar.

0037744115129; 0037744460015
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »