SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Super Banesa ne Lagje Muhaxherve te Hotel Ambasadori - Kodi 0747
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:50
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
126295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Lagjen e Muhaxherve - Kodi 747

Lokacioni: Afer Ambasades Zvicres

Siperfaqe: 83.88 m2

Kati 1

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Objekti Posedon:

- 2 Lifta
- Nxemje Qendrore
- Oxhak
- Parking para Objektit
- Parking Privat
- Kend per Femij
- Sigurim
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes non-stop
- Ndriqim Mjaftushem


KUALITETI:
Veçori tjetër janë materiale që mbrojnë banorin kundër zhurmës me mure te dyfishta ne mes fqinjëve, aplikojmë dyer me sistem sigurie kundër vjedhjes. Inxhinierat tanë aplikojin penda siezmike, traje të lëshuara që mbrojnë objektet tona banesore në rast të termeteve të MSK apo Magnitudes M=7.5 sipas shkallës se Gutenbergut dhe Rihterit

Çmimi:

€849 m2
Vendparkingu: 5000€
Depo: 250€ /m2

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »