SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 Banesa me Qira pa Mobile ne Bregun e Diellit - Kodi 0749
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:38
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
126312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2 Banesa me Qira pa Mobile ne Bregun e Diellit - Kodi 0749

Lokacioni: Kompleksi Famis te Stacioni i Fundit 4

Siperfaqe 71 m2

Kati 2 dhe 4

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Parking
- Mirembatje te Hymjes

- Ne cmim perfshihet mirembatja e hymjes

Çmimi €180

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »