SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese prane fakultetit te mjekesise.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Kondicioner
ID e produktit :
126317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet nje banese e mobiluar shume mire me tre dhoma gjumi te paisura me te gjitha komoditetet.Me kend gatimi,holli i ndenjjes,banje ,parabanje,oborr.Shume e pershtatshme per 3 deri ne 5 studente ose familjare.Shtepia eshte e qete dhe e sigurte.Ne cmim perfshihet edhe WIFI.
Informata rreth publikuesit
Elios
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »