SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojm shtepi me qera (Kodi 301)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
126322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti Shpk leshon shtepi me qera,e cila gjendet te Tregun e Gjelber ne Gjilan jan shtepi moderne e mobiluar dhe pershtashme per te jetu,shtepia posedon ujesjells,rezervar,gjdo kat e ka hyren e veqant,
-RENDITJA-

Shtëpia e dytë ka 360m2 dhe ka tre kate, kati i parë ajo ka një dhomë gjumi, një banjo, Kati i dytë ka një dhomë gjumi, sallon dhe kuzhinë dhe një banjo, katin e tretë ka tre dhoma gjumi, një banjo dhe një Ballkon

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »