SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tirane Shtepi per studenta mjeksie me qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
126325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte me tre dhoma gjumi,secila e paisur me krevate,tavoline pune komodina,dollap dhe raft librash.Salloni i ndenjes me hapesira te bollshme,kendi i gatimit me te gjitha pajisjet e duhura,banja dhe parabanja me dush,uje 24 ore,makine larese per rrobat.WIFI ne cmimShtepia ndodhet ngjitur me fakultetin e mjekesise dhe eshte mjaft e qete dhe e rehatshme.Shume e pershtatshme per 3-5 vajza ose djem studente ose edhe familjeMob.00355695425232
Informata rreth publikuesit
Elios
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »