SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE ARBERI (Dragodan)
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
126335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qira ne lagjen Arberia. Banesa eshte 85m² dhe gjendet ne katin e III-te. Ndertesa eshte e re dhe ne nje vend shume i mire per banim. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobilje te reja moderne .
Renditja:
Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo+wc
Ballkon
Lift
Banesa ipet vetem per familjar dhe afatègjatè!

Çmimi: 350€

Kontakti
Real Estate Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »