SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
126351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes shtepin rr:Shaip Kamberi afer velanis ne prishtin Ka gjithsej 2ari troll Shtepija eshte nje katshe dhe posedon 1kuzhin 2dhoma gjumit 1banjo 1shpajz dhe koridor Cmimi sipaas marveshjes Per qdo info 044744210+38649321443

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sami
Pristina
044744210
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »