SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI EKSKLUZIVE NE SHITJE NE FSHATIN NDERKOMBETAR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:02
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
126372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPI EKSKLUZIVE NE SHITJE ME DISA NIVELE, E PAJISUR EKSKLUZIVISHT NE FSHATIN NDERKOMBETAR (INTERNATIONAL VILLAGE), PRISHTINA E RE, AFER PALLATIT TE DREJTESISE.

TRUALLI: 1000M2.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »