SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes luksoze me qira ne LAGJE TE SPITALIT
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
126376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes me qera luksoze ne Lagjen e Spitalit me saktesishte te Kompleksi Premium D3. Banesa gjindet ne katin e III eshte e mobiluar ne tersi,banesa posedon ngrohje qendrore si dhe uje 24 ore
Banesa posedon:
- sallon me kuzhine
- dhome gjumi
- teras
- banjo
- koridor

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045 /641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »