SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira ne LAGJE TE SPITALIT
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
126380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Lagjen e Spitalit rr.Muharrem Fejza, te PREMIUM 3D, e mobiluar dhe komode
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Me qmim 240euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »