SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER SHTEPI ME QERA NE LAGJEN QENDRES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:51
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
126382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOJ SUPER SHTEPI ME QERA NE LAGJEN VETERNIK MBRAPA REZONANCES
SHTEPIA ESHT NDERTIM I RI DHE ME NJE PLAN SHUM TE MIR DHE OBORR SHUM TE PERSHTATSHEM..
SHTEPIA KA RRETH 300 M2 ME KET RENDITJE
QENDRIM DITOR SHUM TE MADH
4 DHOMA GJUMI
4 BANJO + 1 BANJO TE MADHE ME JAKUZI
3 TERASA
GARAZH PER DY MAKINA
PODRUMIN QE MUND TE PERDRET SI QEMDRIM DITOR ME KUZHIN TE VENDOSNE
SHUM MIR E MOBILUAR
NGROHJ ,ME DRU DHE ME RRYM. BOJLER TERMAL 300LITRA
UJE 24 OR
QMIMI 1000 EURO DISKUTUSHEM
TEL :044889854/049889854
VIBER +37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »