SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me QIRA ne ULPIANE
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
126392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Ulpiana afer fontanes, konkretisht Hyrja D9.
Banesa eshte ne katin e 3, eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 045 305 000

049 222 303 CODE: 01196
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »