SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 78m2 te Sllovenia e Sportit | M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:51
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
126397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 78m2 ne lagjen Sllovenia e Sportit, mbi Hotel Sirusin, kati i VI-të, me lifte dhe garazh per veture.
Renditja: Sallon me kuzhinë, dy dhoma te fjetjes, koridor, banjo, shpajz dhe ballkon.
Bnesa eshte ndertim i ri i sapoperfunduar, me leje dhe dokumenta ne rregull, kontrat behet te noteri.
Çmimi: me marrrveshje

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »