SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE PRISHTINE(NDERTIM I VJETER B.D.)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
126411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Prishtine (Bregu i Diellit, Rr. Vellezerit Gervalla, B7, H2, Nr.1)

Banesa eshte ne katin e pare ne lagjen Bregu i Diellit ne Prishtine me metrazh faktike (neto) prej 85 m2. Banesa posedon 3 dhoma, kuzhinen me madhesi afersisht 25m2, 2 banjo dhe ballkonin. Banesa eshte e pamobiluar dhe e renovuar, si dhe ka izolim te brendshem dhe te jashtem me stiropor. Gjithashtu, banesa ka ngrohje qendrore te lidhura me sistemin e Termokos-it. Banesa eshte ndertim i vjeter dhe i gjithe dokumentacioni i saj eshte i kompletuar. Po ashtu, banesa posedon edhe podrumin individual sipas standardeve dhe nevojave familjare.

Ne banese nuk ka shpenzime te perbashketa banesore dhe parkingu para baneses eshte pa shpenzime dhe hapesire te mjaftueshme per te gjithe banoret. E pershtatshme edhe per t'u transformuar ne lokal, meqe pronari i baneses posedon pelqimin per lokal per nje pjese te baneses.

Banesa shitet me marreveshje dhe bleresit potencial qe mund te menaxhojne pagesen me rastin e nenshkrimit te kontrates, mund te me kontaktojne ne numrin e telefonit: 044 879 423,cdo dite nga ora 09.00-22.00.
Informata rreth publikuesit
selmanigranit
Prishtinë
044 879 423
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »