SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia në shitje
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
192 m²
ID e produktit :
126422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me 2 ari.
Shtëpi dy kate me 192m2 të banueshme.
Kati i parë posedon : sallon së bashku me kuzhinë , një dhomë gjumi dhe një banjo.
Kati i dytë posedon: tri dhoma dhe një banjo.
Posedon infrastukturë të plotë.
Shtëpia gjendet afër qendrës së qytetit.
Çmimi i shtëpisë është 150.000 euro.
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »