SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
126477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia në Klinë, 200m2 me 5.50ari trull. Gjendet ne afersi te Pre Marketit, ne rrugen Elena Gjika. Eshte e ndertuar me matrial cilesor dhe ka organizim hapsirash shume funksionale dhe ofron komoditet te lart. Posedon dokumentacion te rregullt dhe leje te ndertimit.
Shtepia ka kete organizim:
Kati i Pare:
Dhome dites
Kuzhin
Dhome gjumi
Banjo
Shpajz
Kati i dyt:
Tri dhoma te gjumit
Banjo
Nenkulmi:
Nje sallon te madh
Ka tri terasa, dy garzhda, oborr te madh dhe te rrethun.
Ka të gjitha kushtet për jetesë, p.sh: ujësjellsin, kanalizimin, rrymën, ndriqimin edhe asfallti.
Shitet me nje cmim shume te volitshme (Cmimi eshte i diskutushem).
Nr kontaktues: 044395591 (Viber +37744395591)
Informata rreth publikuesit
H
Prishtinë
37744395591
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »