SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 120m2 ne Lagjen Dardania.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
126484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 120m2 me qira ne Lagjen Dardania.
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo dhe dy ballkona.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »