SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa moderne me qira ne Lagjen "Pejton"
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
126499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa moderne me qira ne Lagjen "Pejton", te ambasada norvegjeze.
Banesa eshte ne katin e trete, me lift, ka siperfaqe prej 65m2, dhe ka kete renditje:
-dhome dite me kuzhine,
-nje dhome te gjumit dhe
-banjo.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 400 euro plus shpenzimet.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »