SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në L. Spitalit-Mati 1 | M1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
126500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira në lagjen e Spitalit, Mati 1, rruga "Muharrem Fejza", banesat e Chelsi Point, kati i I-rë, 115m2.
Renditja: Sallon me Kuzhine, 2 dhoma te fjetjes (njera me banjo),
koridor, 2 banjo dhe ballkon. E mobiluar komplet me mobile te reja.
Banesa ka gjithashtu: Kondicioner, ngrohje qendrore, uje dhe rryme 24h, siguri dhe kamera, interfon me video kamer, garazh nentoksore per veture.
Çmimi: 350€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »