SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Arberi te Komuna e re objekt 4 kat.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
126509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Arberi te Komuna e re objekti i Dumnices dhe Arberis ndertesa esht vetem 4 kat nga dy banesa per kat banesa gjendet ne katin e dyt siperfaqja 94m2 rendijta Dy dhoma gjumi Sallon me Kuzhin ndamas banjo wc hapsira e koridorit ballkon i madh pamje lindje dhe perendim banesa posedon edhe garazhd per vetur.
Specifikat:
Parket bungu, profil: 70 x 500 mm
Tush kabinë (kolpasan / grophe)
Guacat e tualetit me montim në mur (geberit)
Banja komplet me dollapa
Qasje eksterne (ballkon) për vendosjen e Invertorit ose gjeneratorit
Depozitë e ujit kolektivë
Interfone (me hapje të derës së hyrjes)
Dritare të drurit
Roleta në të gjitha dritaret dhe dyert e ballkonit (aluminit)
Komplet kuzhine me trapezari Lesna, SVEA modeli Lina (me lavaman, pa elemente elektrike, ventilim jashtë objektit – jo oxhak)
Dollap i paradhomës (varëse dhe dollap këpucësh)

049899002
045799979
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »