SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shitet Shtepia ne Rr.Rexhep Bislimi)236/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:47
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
126529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne rrugen e Gilanit Rr.Rexhep Bislimi.
Shtepia eshte 3 katshe kati i pare lokal kurse 2katet e tjera jane te banimit.
Lokali ka 120m2 poashtu dhe katet tjera kan nga 120m2 qe gjithsej shtepia ka 360m2.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.


Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »