SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë e mobiluar - Ulpianë
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
126531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesë e mobiluar në lagjen Ulpiana në Prishtinë

60m² | 2 dhoma gjumi | Mobiluar | Kati 2
_____
Në katin e dytë të një objekti ndërtim i vjetër në rr.Henri Dunant C3 në Ulpianë gjindet kjo banesë e këndshme dhe funksionale.

Kjo banesë përfshinë 60m² (netto) dhe përbëhet nga dy dhoma gjumi orientuar në jug-lindje, një dhomë dite me kuzhinë moderne e pajisur me të gjitha pajisjet, banjo, koridor dhe 2 ballkone, njëri "franqez" dhe tjetri i gjatë i shtrirë përgjatë dy dhomave të gjumit.

Është e renovuar tërsisht nga pronari, duke përfshirë instalimet e ujit, ngrohjes dhe rrymës. Fasadë të dyfisht termike e bërë para një viti.

Dyer kualitative të brendshme dhe derë të blinduar të hyrjes, dyer dhe dritare të jashtme plastike me rolete kualitative me xham dyshtresor.
Dysheme parket bungu restauruar në mënyrë të shkëlqyeshme.

E veqanta e kësaj banese ështe pozita, me qasje të shpejtë në këmbë në të gjitha institucionet shkollore/universitare, shëndetësore, parqet, qendrën dhe të gjitha komoditetet tjera të nevojshme për një jetë sa më të mirë.

Çmimi 99'000€

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #kompaspatundshmeri #shitje #banese #prishtine #ulpiane
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »