SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Mat
Çmimi :
€119,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
126534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Mati1 ndertesat e Standardit. Banesa ka siperfaqe prej 106m2 kati i II me kete renditje: nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon, garazhe dhe nje podrum i mbyllur. Banesa shitet e mobiluar me cmim prej 119.000euro.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »