SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne kompleksin Dardha
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '17
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
126535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne kompleksin Dardha ne katin e V. Banesa ka siperfaqe prej 78m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo, shpajz,garazhe dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 85.000euro
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »