SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Ipet Me Qera Objekti ne Rr.Rexhep Bislimi)95/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
ID e produktit :
126539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet Me Qera Objekti ne Rr.Rexhep Bislimi (Rruga Gjilanit) me 500 m2 eshte 2 katesh e gatshme per gjdo lloj biznesi Objekti eshte i Ri gjendet perball shkolles Kompeteces.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Qiradhenien e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »