SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Objekt 800m2 me qira te Gjimnazi Sami Frashëri.
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:42
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
126540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt 800m2 me qira te Gjimnazi Sami Frashëri.
Objekti gjendet në Rr. Nazim Gafurri, përballë Shkollës së mesme TEKNIKE dhe është në një pozitë shumë të përshtatshme për shfrytëzim afarist.
Objekti ka gjithsej podrumin+3 kate dhe ka këtë renditje:
- Përdhesa:
2. Njësi të mëdha me 2 hyrje
1. Depo

- Kati i I-rë:
4. Njësi pune (zyre)
1. Banjo

- Kati i II-të:
5. Njësi pune (zyre)
2. Banjo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »