SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Qera ne Lagjen e Muhaxhereve
Çmimi :
€325.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
126547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Lagjen e Muhaxhereve, 82,1m2 Banesa leshohet me qera qmimi 325 euro eshte me Garazhd, pa garazhd 300 euro. Banesa eshte e mobiluar.
Banesa posedon liftin, Pamjen e ka ne lindje te qytetit te Prishtines, Banes eshte re dhe eshte e gatshme per banim.
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- 1 dhome qendrim ditor me Kuzhine,
- 1 ballkon.
- koridor
Banesa nese kerkon i interesuari mund te mobilohet ende edhe me mire nese eshte e nevojshme.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »