SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen e re te konpleksi Jarinor ne Peje
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
126572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e re ne konpleksin jarinor ne Peje
Kati V
Posedon :
1,sallon.
1.kuzhine
2.dhoma gjumi.
2.banjo.
1.teras
1.podrum
Banesa eshte ndertim i ri me ngrohje qendrore te izoluara, me ashensor posedojn te gjitha kushtet qe nevojiten dhe ndertim shum kualitativ. Banesa eshte ne qender afer korzes 2 min larg. Banesa Posedon te gjitha dokumentacionin e regullte .Shitet Me cmim shume te volitshem. Munde te kontaktoni ne kete numer
+377 44 203- 860
Viber +377 44 203-860
Informata rreth publikuesit
aferdita.berisha50
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »