SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt per zyre ne qender te Prishtines me qera
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '17
Madhësia :
660 m²
ID e produktit :
126610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti posedon
Kati 1-.140 m2 gjithsejt 5 zyre , nje byfe , dy banjo (te ndara per mashkuj dhe femra)
kati 2-.140 m2 gjithsejt 5 zyre , nje byfe , dy banjo (te ndara per mashkuj dhe femra)
Kati 3- 140 m2 gjithsejt 5 zyre , nje byfe , dy banjo (te ndara per mashkuj dhe femra)
Kati 4- 140 m2 , i hapur , me mundesi ndarje sipas nevojes
Informata rreth publikuesit
Genc
Prishtinë
044973333
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »